بدون عنوان!


آري، اينان فقط وقتي به نفعشان باشد به هتك حرمت قرآن اعتراض مي‌كنند!

Posted in Uncategorized توسط akharinseda در سپتامبر 13, 2010

ابتدا بدون هيچ توضيحي توجه شما را به دو خبر زير جلب مي‌نمايم:
خبر اول: رجانيوز: تجمع همگاني در اعتراض به هتك حرمت قرآن كريم و آتش زدن آن// با وجود محكوميت‌هاي ظاهري قرآن‌سوزي در آمريكا توسط مقامات عاليرتبه اين كشور و ديگر كشورهاي غربي و عقب‌نشيني نمايشي كشيش افراطي، آمريكايي‌ها روز گذشته بدون هر گونه برخورد پليس آمريكا و در كمال آرامش چندين قرآن را به آتش كشيدند.
خبر دوم: ادوارنيوز: تهاجم کم سابقه به حریم مرجعیت در تاریخ شیعه و توهین به کلام الله// طی این هجوم که در ساعت 4 نیمه شب صورت گرفته مهاجمان به هیچ حریمی اعتنا نکرده و در اقدامی بی شرمانه به «کلام الله» نیز بی حرمتی کرده اند.

روزي در بالاترين از كفن پوشان، مراجع تقليد شيعه، آية الله‌ها و حجج اسلام پرسيدم: » فقط وقتي به نفعتون باشه به هتك حرمت قرآن اعتراض مي‌كنيد!؟» اكنون پاسخ خود را گرفتم. آري اينها فقط وقتي نفعشون باشه به هتك حرمت قرآن اعتراض مي‌كنند! اينان حتي به دين خود نيز معتقد نيستند. هر موقع شرايط ايجاب كند يا بقولي عاميانه‌تر، هر وقت به نفعشان باشد به دفاع از دين و كتاب خود بر مي‌خيزند. مراجع و دين‌داراني نان به نرخ روز خور!
در سوي ديگر اين بازي حكومت اسلامي قرار دارد. حكومتي سراسر دروغ، كه به هر وسيله‌اي متوسل مي‌شود تا اهداف خود را به پيش برد، حتي اگر اين وسيله كتاب ديني‌اش باشد! هنوز يادمان نرفته در حمله سازمان‌يافته لباس‌شخصي‌هاي تحت امر بسيج و سپاه به بيت آيت‌الله صانعي چه بلايي بر سر آن آوردند. هنوز خاك قرآني كه در بيت ايشان مورد هتك حرمت قرار گرفت، پاك نشده است كه حكومت اسلامي دوباره سعي دارد با سوار شدن بر موج احساسات افرادي ناآگاه و معتقد به اسلام از اين آب گل آلود ماهي‌گيري كند.
جالب اينجاست كفگير اين حكومت چنان به ته ديگ خورده است كه با خبرسازي (بدون هر گونه برخورد پليس آمريكا!) و سوء استفاده از اقدام فقط چند نفر، قصد تحريك احساسات مردم ناآگاه، ترتيب دادن تظاهرات و اسلامي جلوه دادن حكومت خود را دارد.
ولي اي حكومت اسلامي! كه در زندان‌هاي خود به تجاوز به زندانيان بي‌دفاع مشغولي! بدان كه آبروي تو قبل از اينها در جهان اسلام رفته است! ديگر دست تو حتي براي مسلمانان ساده منطقه هم رو شده است! با اين كارها نمي‌تواني براي خودت مشروعيت سازي كني! بهتر است بجاي گدايي مشروعيت از مسلمانان منطقه اين مشروعيت را از مردم خود طلب كني!

Advertisements

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: